FacebookTwitterПідписатися на RSS

НАУКОВО – МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА

«КРЕАТИВНА ОСВІТА ДЛЯ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВПРОВАДЖЕННЯ ОНОВЛЕНОГО ДЕРЖАВНОГО СТАНДАРТУ»

Мета роботи педагогічного колективу над проблемою

· Організація командної взаємодії фахівців-педагогів щодо комплексного впровадження інноваційних педагогічних технологій розвитку креативності учнів різних категорій.

· Створення максимально сприятливих умов для задоволення освітніх потреб, розвитку та самореалізації кожної дитини у творчому середовищі.

· Активізація творчого потенціалу учнів – індивідуально та в колективі, - залучення до творчої діяльності, підвищення рівня творчої компетентності дітей.

Завдання роботи педагогічного колективу над проблемою

· Опрацювання теоретичних засад функціонування креативної освіти.

· Вибір методик діагностики творчого потенціалу учнів школи.

· Створення «банку інформації» щодо обдарованих учнів школи.

· Запровадження гнучкої системи організації навчально-виховного процесу на основі сучасних тенденцій розвитку освітньої галузі з метою впровадження в практику роботи методичної проблеми школи"Використання сучасних методів креативної освіти в навчально-виховному процесі загальноосвітньої школи"

· Підготовка педагогічних працівників школи до запровадження інноваційних технологій розвитку творчих здібностей учнів через удосконалення системи курсової підготовки та активізацію методичної роботи школи.

· Розробка рекомендацій, спрямованих на самоосвіту, створення можливостей для особистісного та професійного зростання педагогічних працівників.

Кiлькiсть переглядiв: 1004