FacebookTwitterПідписатися на RSS

У середині травня поточного року згідно плану заходів із впровадження в Донецькій області ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» в ЗОШ № 16 відбулася зустріч старшокласників із головою Новгородської селищної ради Ленко М.М.

Микола Миколайович розповів про себе, акцентуючи, що він, як і народний депутат України Шкиря І.М., навчалися в Новгородському. Про посаду керівника селища він мріяв давно, бо дуже хотілося, щоб життя мешканців було кращим, а населений пункт перивабливим та затишним. Коли люди йому висловили таку довіру, він разом із детапутатами та виконавчим комітетом направили свої зусилля перш за все на благоустрій селища. Були освітлені центральні вулиці, установлені затишні зупинки, ігрові майданчики, облаштовані пункти збору твердих побутових відходів, розчищені стихійні сміттєзвалища, висаджені дерева та кущі.

Зараз селищний голова мріє про реформування територіальної громади. Зі своїми планами він поділився з учнями. Закликав любити свою маленьку батьківщину, охороняти навколишнє середовище, добре навчатися та, здобувши професію, повертатися в рідні місця.

Ленко М.М. відповів на численні запитання дітей та закликав зустрічатися частіше.

/Files/images/20150518_085749.jpg /Files/images/20150518_085858.jpg /Files/images/20150518_092141.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 622