FacebookTwitterПідписатися на RSS

Конкурс дівочої краси

«Паняночки–весняночки»

Напередодні 8 березня в ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 міста Торецьк пройшов яскравий конкурс дівочої краси «Паняночки –весняночки» серед учениць початкової школи. Його метою було визначити найталановитіших і юних красунь; навчити цінувати дівочу красу; виховувати любов до Батьківщини, повагу до звичаїв і традицій рідного народу, працьовитість; розвивати й зміцнювати в учнів почуття прекрасного.

Розпочалось свято з ліричних віршів, які оспівували чарівність української жінки.

Під час першого випробовування «Візитна картка», вже було видно, що всі конкурсантки старанно підготувалися завдяки сумісної праці класного керівника і батьків: яскраві костюми, модні зачіски, вишуканні танцювальні номери і вокальні сюрпризи, щирі побажання всім жінкам зі святом весни і впевнені звернення до журі, вболівальників і суперників. Глядачам було дуже цікаво спостерігати за дівчатами під час естафети, де кожна учасниця мусила виконувати індивідуальне завдання і дуже швидко передавати хід наступній. Цей конкурс викликав позитивний емоційний настрій, виявив практичні знання, уміння та навички в певних життєвих ситуаціях, зміцнив взаємовідносини в колективі. Всіх гостей зачарував останній конкурс «Танець – мистецтво душі». Кожна команда підготувала неймовірно красивий і оригінальний танок.

«Танцюють діти – серце завмирає.

Вирує в танці радість запальна.

Нічого кращого у світі не буває,

Як юний танець й чарівна весна…»

По закінченню виховного заходу всі учасниці отримали грамоти за активну участь, солодкі призи і гарний весняний настрій.

Сподіваємось, що юні паняночки - весняночки прославлять на весь світ свою школу, наші національні і культурні традиції, ніжну красу української берегині і рідну Батьківщину.

/Files/images/20180302_121458.jpg /Files/images/20180302_123841.jpg /Files/images/IMG_20180301_132456.jpg/Files/images/IMG-81e9565e24f0ea0e0421a8275200fa84-V.jpg /Files/images/IMG-d7ee3c65e80299141c2b6872e51c6c5a-V.jpg

Шановні глядачі!

Конкурс краси «Міс чарівна Весна» продовжується.

Сьогодні другий день і нове завдання: створити красиву, оригінальну і незвичайну зачіску.

Ллються коси, як ранкові роси,

В ланцюгах сріблястих, золотих.

Що є краще за дівочі коси

І троянди, вплетені у них?

Волосся… Воно — симфонiя. Шовкове, неслухняне, золоте, кольору спілих каштанiв. Скiльки поетичних слiв присвячено волоссю! А задумувалися ви над тим, для чого воно потрiбне?

Волосся дане нам не просто для краси. Як стверджують ученi, волосся — зв’язок iз космосом, воно не тільки накопичує енергiю, а й зберігає iнформацiю.

Існує легенда, що до грiхопадiння навколо голови людини був нiмб, а волосся не було. Говорять, що голова пралюдини була покрита чимось схожим на пушок, який ми бачимо на головi новонародженого малюка. Коли людина впала в грiх, то проміння космічної енергiї навколо голови потяжчали i перетворилися у волосся. Волосся є ланцюжком мiж людиною i небом до того часу, поки вона знову не пiднiметься на свiй небесний рiвень розвитку.

Кожен народ по-рiзному ставився до волосся. Наприклад, тібетські мудрецi не стриглися i не голилися, а заплiтали косу. Довге волосся вважалося натхненням для творчостi. Сила біблійного героя Самсона також була у волоссi, це говорило про те, що волосся несе в собі фізичні властивостi. Коханий брав пасмо волосся нареченої, вирушаючи в далеку дорогу, i вiдчував, що незримий контакт дійсно iснує. А в Київськiй Русi за вирваний жмут волосся накладали великий штраф — бiльший, анiж за покалiчену ногу.

В укранцiв особливо шанобливе ставлення до волосся, коси. З давнiх-давен коса була символом дівочої честi, працьовитостi. охайностi.

Народ нам мудрість передав свою,

Що диха в звичаях, обрядах і повір’ях:

«Ой, ти не ріж косу!» – благають матері

Доньок в калинових сузір’ях.

Тож пам’ятайте рідний оберіг.

Без пам’яті нема народу.

Примножуйте все те, що Бог для нас зберіг.

Народна мудрість – берегиня роду.

Сьогодні ми зробили спробу повернути до життя ще один звичай – шанування дівочої краси – волосся. І хочеться вірити, що він оживе, наповниться новим змістом і передається новим поколінням.

Незабудьте поставити лайк під відео тієї учасниці, яка сподобалась більш за всіх.

Зачіска Крамчанінова Ірина 7А клас

Зачіска Рябова Еліна 7Б клас

Зачіска Свірідова Марина 8 клас

Зачіска Кравчук Карина 9 клас

Зачіска Прокопенко Єлизавета 10 клас

Кiлькiсть переглядiв: 646