FacebookTwitterПідписатися на RSS

ЗНО-2022

Хочемо повідомити вам, що Український центр оцінювання якості освіти підготував "Поради батькам" https://testportal.gov.ua/porady-batkam/

Ви знайдете відповіді на такі запитання:

1) Чи є ДПА тим самим, що й ЗНО?

2) Які предмети треба проходити на ДПА, а які - на ЗНО?

3) Яким буде тест із математики у 2022 році?

4) Українська мова чи українська мова і література: який тест вибрати?

Допоможіть своїй доньці/своєму синові визначитися з предметами ЗНО/ДПА.

Крім того, 21 грудня 2021 року о 15.00 відбудеться онлайн-зустріч з експерткою Українського центру оцінювання якості освіти Ларисою Кремінською на YouTube-каналі щодо особливостей ЗНО-2022 з фізики. \Три наступні наші зустрічі наживо будуть присвячені географії - 22 грудня, біології - 23 грудня та хімії - 28 грудня.

До 10:00 20 грудня 2021 року всі охочі можуть поставити запитання. Більш детально з інформацією можна ознайомитися за посиланням https://testportal.gov.ua/zno-2022-yak-pidgotuvatysya-ta-uspishno-projty-testy/

Перший матеріал до уроку у додатках (додаток 1 для вчителя (з відповідями до квесту) і додаток 2 - учням для виконання квесту вдома (без відповідей)). Наразі радимо учням вже у грудні більш детально попрацювати з актуальною нормативною та практичною інформацією щодо ЗНО 2022. У січні 2022 року регіональний центр надішле наступний матеріал вже щодо реєстрації та участі у ЗНО.

/Files/images/001/IMG_20211213_0002.png

Корисні посилання:

УВАГА!

Радимо ресурси, які допоможуть Вам у підготовці до ЗНО-2022!

1. http://lv.testportal.gov.ua:8080/ - тренувальне он-лайн тестування на сайті Львівського РЦОЯО (переваги - тренування за темами)

2. https://zno.osvita.ua/ - тести ЗНО минулих років онлайн, перевага - можливість одразу почитати коментар: тема, правила, правильна відповідь

3. https://lv.testportal.gov.ua/index.php/pidhotovka-do-testiv - тренінг онлайн. - Перелік пам'яток архітектури та образотворчого мистецтва, які містить програма ЗНО з історії України.

4. https://lv.testportal.gov.ua/index.php/pidhotovka-do-testiv - тренінг онлайн. - Історичні персоналії для візуального розпізнавання

5. http://lv.testportal.gov.ua:82/traneeHistory/edusite/maps.html - тренажер з історії України "Карти (мапи)" з коментарем до кожного завдання.

6. https://testportal.gov.ua/testy-mynulyh-rokiv/ - вичерпна інформація про перебіг ЗНО минулих років. Бажаєте - роздрукуйте зошит за будь-який рік ЗНО, попрацюйте у ньому, перевірте себе за правильними відповідями, скористайтеся таблицями переведення тестових балів у 12-бальну та 200-бальну шкалу.

7. iLearn (https://ilearn.org.ua/) - це безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скласти ЗНО.

8. Студія онлайн-освіти EdEra - безкоштовна платформа підготовки до ЗНО з англійської мови, української мови і літератури, математики, історії та біології/

9. Prometheus – безкоштовні курси з підготовки до ЗНО з математики, української мови і літератури та історії України.

10. Якщо ви обрали для ЗНО/ДПА іноземну мову, готуючись до аудіювання, скористайтеся ресурсами на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Аудіофайли з іноземних мов, які використовувалися для аудіювання попередніх років, ви зможете знайти на сайті УЦОЯО в розділі «ЗНО/ДПА» на сторінках «Учаснику зовнішнього оцінювання» – «Тести минулих років». Наприклад, за посиланням https://testportal.gov.ua/anglijska-mova-2019/ розміщено аудіофайл із англійської мови 2019 року. Прослухайте обов’язково!!!!

11. https://pedpresa.ua/ - екранізовані твори, що допоможуть засвоїти програму з української літератури.

Запрошуємо приєднатися до ДРЦОЯО:

УСПІХУ ДОСЯГАЄ ТОЙ, ХТО ВОЛОДІЄ ПОВНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ, ГОТУЄТЬСЯ ТА ТРЕНУЄТЬСЯ!

Кiлькiсть переглядiв: 816